You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
sport

Bajern razbio Ajntraht

Fudbaleri Bajerna su u 27. kolu Bundeslige sa pet golova u mreži ispratili Ajntraht kući. Foto: Capture/Twitter/FCBayern

Na poluvreme se otišlo sa sigurnih 2-0 za Bajern, golove su postigli Gorecka i Miler. Čim je počelo drugo poluvreme, poljska gol-mašina Robert Levandovski je zatresao mrežu gostiju za 3-0. A onda se gosti iz Frankfurta vraćaju u igru sa dva gola Hinteregera koji smanjuje rezultat na 2-3. To kao da je naljutilo Bavarce i samo šest minuta kasnije gol postiže Dejvis i rezultat na semaforu je pokazao na 4-2. Autogolom Hinteregera postavljen je konačan rezultat od 5-2. Bajern je imao ukupno 23 šuteva na gol gostiju.

Reprezentativci Srbije u redovima Ajntrahta, Filip Kostić i Mijat Gaćinović, istakli su se promašajima. Kostić je pogodio stativu a Gaćinović je promašio izglednu šansu za gol.

Bajern je ovom pobedom ostao na prvom mestu sa 4 boda više od Borusije Dortmund. Ajntraht je na poziciji 13 sa samo 5 bodova od opasne zone.