You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
sport

LIVERPUL JE U FINALU SVETSKOG KLUPSKOG PRVENSTVA

Nije to bila laka utakmica za šampiona Evrope na stadionu Khalifa International Stadium u Dohi. Poveo je Liverpul u 12. minutu golom Keite i činilo se da će lider engleskog prvenstva lako završiti posao sa Monterejom. Međutim, žilavi Meksikanci samo dva minuta kasnije postižu gol za 1-1 a strelac je bio Funes. Pobedu Liverpulu donosi Firmino u 91. minutu i tako je spasio da njegova ekipa izbegne produžetke i nepotrebno trošenje snage protiv mnogo jačeg protivnika u finalu.

A u finalu ih čeka brazilski Flamengo koji je u prvoj utakmici savladao Al-Hilal sa 3-1. Utakmica se igra u subotu od 18:30 i nema sumnje da nas čeka spektakl.